Golfové zájezdy

 

Naše cestovní agentura se specializuje na pořádání zájezdů s golfem především týdenní zájezdy do Portugalska, Španělska a na Kanárské ostrovy. Ale v případě požadavku skupiny golfistů zajišťujeme golfové zájezdy na míru, např. do Itálie, Turecka a  de facto po celém světě.

Specialitu tvoří dvou až pětidenní zájezdy do země lázní a golfových hřišť v severovýchodní části Bavorska, v oblasti Bad Fuessing, Bad Griesbach, a Bad Birnbach kde se na rozloze velké jako okres Příbram nalézá devět 18jamkových, tři 9jamková a dvě 6jamková kvalitní golfová hřiště a pět areálů lázní každé se cca 15 bazény s termální vodouteplou 28 – 42°C. Tato oblast je vzdálena cca 260 km od Prahy.

 

Aktuální nabídka:

  Bad Fuessing
Tři noci v apartmánech hotelu Preishof, 200m od 18tijamkového hřiště včetně 2x  fee a 2 x vstup do lázní na 5 hodin za cenu 5.000,- na osobu  ve dvoulůžkovém apartmánu s vlastní dopravou včetně půjčení kola na dva dny .

  Fuerteventura
7 nocí ve 4* hotelu Elba Sara s polopenzí, 5 x green fee na třech hřištích Fuerteventura Golf Club, Salinas de Antiqua a Playitas,  letenka Praha – Fuerteventura a zpět včetně přepravy golf. bagu, transfer letiště, hotel, letiště,  za cenu od 32.000,- za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.


 

 

 

Algarve

7 nocí ve 4* hotelu se snídaní, 5x green fee na třech až čtyřech hřištích, letenka Praha - Faro a zpět, transfery letiště, hotel, letiště, transfery na hřiště za cenu od 28.000,- Kč na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.